Ata ÖZ

Loading
Logo
Kumaş & Konfeksiyon
  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

ataÖZ

AtaÖZ tekstil, tekstil aksesuarları üreten ve ithalat yapan bir şirket olmanın yanı sıra Türkiye ve birçok Avrupa ülkesine konfeksiyon, brode, dantel ve bir çok tekstil aksesuarı satışı yapmaktadır. Türkiye ve Çin'den direk bir çok ülkeye kolayca ve sorunsuz teslimat yapmaktadır. Bunun yanında yüksek üretim kapasitesi ile düşük maliyet ve verimlilikte çözüm ortağı olmaktayız.

AtaÖZ

Ataöz Tekstil Türkiye'de en büyük dantel kumaş ve tekstil aksesuar ithalatçısı konumundadır. Guangzhou / Çin'de (Ataöz Uluslararası), kendi ofisimiz ve kendi üretim ekibimiz hizmet vermektedir. Guangzhou'da, binlerce farklı çizimden oluşan milyonlarca stok danteli kendi depomuz var. Ayrıca Çin'den farklı tekstil ve giyim aksesuarları ithalatımız bulunmaktadır. Bu dikey iş, aynı zamanda konfeksiyon üretim yeteneklerimize de güç katıyor.

Örme konfeksiyonda ortalama aylık 700.000 adet üretim yapılmaktadır. Ayrıca brode, dantel ve aksesuarda Çin ve Türkiye ortak üretimi ile zengin ve yüksek kapasite sunmaktadır.

Firma Politikamız

  Vizyonumuz, yol haritamızda iskelet vazifesini görmekte olup, kurumsallağımizın geliştirmemiz ve kalite gelişimimizi sürdürebilmemiz için neler yapmamız gerektiği konusunda şirketimize rehberlik sağlamaktadır.  

  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

ataÖZ Brode

Çorlu'da, Adapazarı’nda ve Çin de kendi kumaşını üreten fabrikamızla ve fasonlarımızla geniş bir yelpaze ile hizmet vermekteyiz. Brode, güpür, tül lez vual lez, pentamat, yakalar ve tüm bant çeşitleri ile bu alanda büyük bir uzmanlığa ve üretim kapasitesine sahibiz. Bu dikey üretim olanağı, teslim tarihi ve fiyat bakımından üretim hattımıza da güçlü olarak yansımaktadır.
Lez
Lez

Lez

Lez
Lez

Lez

Lez
Lez

Lez

  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

ataÖZ İthalat

Türkiye'de en büyük dantel, brode, aksesuar ve payetli kumaş ithalatçısı olmakla birlikte taşlı şerit, yakalar armalar ve binlerce tekstil aksesuar ürünlerinde ithalatçı konumundayız. Guangzhou ve Hong Kong/ Çin'de (Ataöz Uluslararası), kendi ofisimiz ve kendi üretim ekibimiz hizmet vermektedir.

Guangzhou ‘da, binlerce aksesuarı kendi depomuzda stok olarak tutmakla birlikte yüksek miktarda üretimini yapmaktayız. Ayrıca Çin'den her türlü tekstil ve giyim aksesuarları ithalatımız bulunmaktadır. Bu dikey iş, aynı zamanda konfeksiyon üretim yeteneklerimize de güç katıyor.
  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

ataÖZ Dantel - Payet - Kumaş

Çinde kendi üretim ve fason bantımız ile naylon, polyester, pamuk ve pamuk naylon karışımlı metraj dantel payetli kumaşlar ve fantastik kumaş üretimi yapmaktayız. Ayrıca bir çok modelde yüksek miktarda kumaş stokları ile termin konusunda üst düzeyde bulunmaktayız.
  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

ataÖZ Konfeksiyon

Örme konfeksiyon üretiminde uzmanlaşmış ekibimizle ve tecrübemizle yıllarca hizmet vermekteyiz. Özellikle İspanya ve Almanya pazarı için konfeksiyon üretmekteyiz; Ayrıca yerel pazarlarda büyük markalar ile çalışmaktayız. Rekabetçi fiyatlar, yüksek kaliteli ürünler ve sağladığımız hızlı üretim bandıyla zaman ve fırsat kazandırıyoruz.
  • AtaÖZ Kumaş & Konfeksiyon

İletişim

MERKEZ
TELEFON NO:

(+90) 212 677 76 00

(+90) 212 677 76 12 (FAX)

ADRES

Keresteciler Sitesi, Şimşir Sokak, No. 15

Merter - İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim Formu

Aşağıdaki bilgileri yalnızca iletişim amaçlı kullanılacaktır.
En yakın zamanda mesajınıza geri dönüş yapılacaktır!

TR | EN

Ataöz Tekstil, Türkiye'nin önde gelen konfeksiyon ve kumaş üreticilerinden biridir.
Bize büyük bir güç veren dikey üretim hatlarımız var ve müşterilerimize olağanüstü bir hizmet sunuyoruz.

image title here